Skip to main content

O MNIE

Jestem specjalistaą kredytowym działającym na terenie Lublina i okolic.

Działam na rynku usług finansowych od 2008 roku, specjalizuję się w doradztwie przy udzielaniu kredytów gotówkowych firmowych i konsolidacyjnych.

Doświadczenie zawodowe zdobyłem współpracując z wieloma bankami. Moim celem jest pomóc ludziom (Klientom), którzy potrzebują wsparcia w znalezieniu najlepszego rozwiązania kredytowego, dzięki któremu będą w stanie zrealizować swój cel.

Zapraszam do kontaktu.

Praca w finansach daje mi niesamowitą satysfakcje gdyż poza wieloma indywidualnymi sukcesami jakimi były czołowe miejsca w konkursach jakich brałem udział daje dodatkowo możliwość pomocy moim klientom a ich zadowolenie jest dla mnie wartością bezcenną.

Dziękuję Panu Robertowi za skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu dla firmy. Otrzymałem pomoc w załatwieniu formalności oraz wyborze korzystnej oferty. Z mojego doświadczenia współpracy mogę polecić Pana Roberta jako doradcę kredytowego.

Piotr Adamczyk

Pan Robert Susz jest bardzo profesjonalnym doradca finansowym , pomógł nam pozyskać dwa kredyty gotówkowe. Cały proces przebiegł szybko i bez komplikacji. Kontakt z Panem Robertem jest nienachalny i pozwala spojrzeć przychylnym okiem na pracę doradcy.

Dawid Kosidło

Korzystałem kilka razy z usług Pana Roberta i bardzo je polecam. Wybierał zawsze bardzo korzystne warunki kredytu. Dodatkowo do mnie poza przeczytaniem i podpisaniem umowy nic nie obchodziło. Wszystkie potrzebne dokumenty załatwiał za mnie Pan Robert

Dariusz Tokarczyk

Korzystałam z usług Pana Roberta. Jestem z nich zadowolona. Zawsze nasza współpraca kończyła się sukcesem. Polecam takiego opiekuna finansowego.

Marzena Kokowska

Doradca kredytowy Pan Robert Susz jest zdecydowanie profesjonalistą, działa z wielkim zaangażowaniem, bez zwłoki i w najmniejszych szczegółach dba o dobro klienta. Polecam

Jolanta Kędziora

Bardzo dobra współpraca .Doradca kompetentny rzeczowy punktualny i skuteczny. Polecam

Roman Paluch

Jestem zadowolony ze współpracy z Panem Robertem . Stawia sprawy jasno a jednocześnie jest skuteczny w działaniu.

Grzegorz Łobacz

Pana Roberta poznałem kilka lat temu. Pomógł mi w uzyskaniu kredytu w banku. W dogodnym dla mnie czasie przyjechał do mnie, sporządził wniosek o kredyt i sam pozałatwiał resztę formalności. Do mnie należało jedynie udać się do banku i podpisać umowę. Potem jeszcze kilka razy korzystałem z jego usług i zawsze byłem zadowolony z naszej współpracy. Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm Pana Roberta i jego zaangażowanie w to co robi. Mogę z pełnym przekonaniem polecić usługi Pana Roberta.

Tomasz Rusinek